Parochiebrief 19-11-2022; No. 2022.18. (69)

Van de pastoor –

Komende zondag 20 november viering 

De eerstkomende eucharistieviering in de Groningse parochiekerk is a.s. zondag 20 november om 11.00 uur. Op deze laatste zondag van het kerkelijk jaar gedenken we ook dat de parochie van de H. Martinus precies 45 jaar geleden werd opgericht. In deze dienst zullen Ima van den Hoek en Tjalling Kindt officieel tot onze kerk toetreden. Na afloop van de viering heffen we met elkaar het glas op de toekomst van onze parochie! 

N.a.v. het 45- jarig jubileum van onze parochie ben ik op internet gaan grasduinen op zoek naar foto’s van de diverse kerkplekken van onze parochie in Groningen en Friesland in deze periode en naar die van gebeurtenissen uit het parochieleven. Een greep daaruit vinden jullie hieronder. 

Ga naar de Parochiebrief